United-Kingdom-flag32x32.png

Newsletter

 

Na ovoj stranici ćete pronaći sve što Vas zanima o aktivnostima i projektima koje provodi Udruga za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti - CINAZ. Slobodno nas kontaktirajte ako imate ikakve upite, prijedloge i komentare, ili ako se želite uključiti u rad naše Udruge i dati Vaš doprinos u cilju ostvarivanja što kvalitetnijeg i kreativnijeg provođenja slobodnog vremena djece i mladih.

 

Kliknite ovdje za prikaz karte sa našom lokacijom

 

Istaknute vijesti

 • Radionica financijske pismenosti u osnovnoj školi Šime Budinić

  U sklopu izvannastavnog i izvanškolskog programa udruge CINAZ, u petak, 18. svibnja održana je radionica financijske pismenosti u Osnovnoj školi Šime Budinić koju je vodio popularni matematičar i profesor Toni Milun. Radionica u trajanju od 2 sata je bila namjenjena učenicima šestih i sedmih razreda, polaznicima izvannastavne aktivnosti "Mali poduzetnici" pod vodstvom profesorice Nade Nekić. Tema dana je bila "Biti Opširnije...
 • TRAŽE SE VOLONTERI ZA OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA BORBE PROTIV MULTIPLE SKLEROZE

  Udruga CINAZ i Društvo oboljelih od multiple skleroze Zadarske županije organiziraju 2.Zadarski đir za MS 29.5.2018. na Forumu uz prigodan program. Tražimo volontere za dijeljenje majica, letaka i informiranje građana uz promotivni štand. Potrebno je deset visoko motiviranih, odgovornih i komunikativnih volontera za dvosatno volontiranje u prijepodnevnim satima. A kako bi glas o hvale vrijednoj akciji došao do svih kuteva Opširnije...
 • Započeli „Dani dobrih veza“ u srednjim školama!

  Udruga za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti - CINAZ i Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru organiziraju već treću godinu zaredom manifestaciju „Dani dobrih veza“ u osnovnim i srednjim školama grada Zadra i Zadarske županije.Cilj manifestacije je potaknuti nenasilno rješavanja sukoba i razvijanje asertivnosti u komunikaciji, prevencija nasilja u mladenačkim vezama i zaštita mentalnog zdravlja mladih.Cikluse radionica izvode studenti sa Odjela za Opširnije...
 • 1
 • 2
 • 3
Go to top