Uvod u svijet meditacije u Info centru za mlade Zadar

 

Lokalni Info centar za mlade Zadar organizira radionicu „Uvod u svijet meditacije“.

Radionice će se održavati u prostorijama Udruge CINAZ (adresa: Trg Petra Zoranića 1) u četvrtak i petak, 28. i 29. svibnja s početkom u 19 sati, a namjenjena je svim mladima u dobi od 15 do 30 godina starosti.

Cilj radionice meditacije je polaznike upoznati sa jednostavnim vježbama meditacije, vizualizacije i koncentracije kako bi poboljšali svoje psihofizičko zdravlje i riješili se stresa. Radionice su besplatne, a potrebno je izvršiti prijavu.

Prijava treba sadržavati osobne podatake: ime i prezime, godina rođenja, broj mobitela i e-mail adresu koje možete poslati na e-mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., tel: (023) 313 673, ili se jednostavno obratite u Info centar za mlade Zadar.

Zašto je dobro meditirati i kako meditirati doznajte na radionicama u Info centru za mlade Zadar!

 

meditacijaplakat 01